امشب یه تصمیمی گرفتم . که جدیه

خودم میدونم تصمیمایی ک اینجوری و اینموقع میگیرم و بار ها و بارها درموردش فکر میکنم الکی نیست کاملا جدیه و من روش مصمم هستم

راهیو انتخاب کردم ک میخوام پاش وایستم .

تصمیم گرفتم این یک ماه رو عالی بخونم جوری ک وقتی شب خواستم بخوابم ب خودم بگم خسته نباشید امروز فوق و العاده بودی .

کلاسای نکته و تست شرکت کردم ک همه دبیراش درجه یک هستن و میمونه تلاش من . میخوام عالی تلاش کنم این یک ماه رو .

میخوام ب خودم اعتماد کنم .

با تلاش من و توکل ب خدا میشه .

میخوام این یه ماه رو ادم نباشم

میخوام جانانه و از ته دلم براش بجنگم 

با وجود اینکه زندگیم حواشی هایی داره ولی میخوام ب هیچکدومشون فکر نکنم .

حتی از یسری افراد دوری کنم

از یسری اخبار دوری کنم . از این گوش بگیرم و  از اون گوش در کنم

از یسری اتفاقاتی ک میفته چشم پوشی کنم .

میخوام یک ماه ادم کاملا خودخواهی باشم

همه چیزو فقط برای خودم بخوام .

به کسی نگفتم . ب جز یکی از بهترین دوستام ک بهش اعتماد دارم . ک میدونم بدمو نمیخواد . 

مامانم و بابامم هیچ وقت بدمو نمیخوان ولی اینبار حتی ب اوناهم نگفتم چون راستش ترسیدم .ترسیدم بگم با حرفایی مثل . (اینم مثل همیشه . تو میگی ولی . ای بابا توهم ر بار میگی . )

اینبار تصمیمم واقعا جدیه و خودم میدونم تا چه حد قراره بهش پایبند باشم . برای همین ترسیدم بگم تا با این حرفا ناراحتم کنن . دوست ندارم کسی بدونه از دور و اطرافیان برای همین یه راز ش  .

یه بایدی هست ک نمیدونم چیه یعنی میدونم چیه ولی نمیخوام بگم . اون بایده بهم میگه ک تو بایییید به هدفت  برسی باید .

اینستاگراممو خیلی دوست داشتم اینطور نبود ک دائم توش باشم روزی یکبار نهایت دوبار ولی بستمش . پاکش نکردم بستم ک همون حکم پاک کردن رو داره  چون رمزش یادم نیست:))

میخوام این یه ماه رو بجنگم .

یا میشه یا باید بشه .

البته به امید خدا^_^

تامام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران گردی Robert Amanda آسایش گستر _ خدمات نظافت و شستشو در شیراز چگونه جواب آزمايش ها را بخوانيم Michele فروشگاه آنلاین جانبی شو | گرین تلکام Maria